kurallar

1- sitemizde oluşabilecek psikolojik baskı ve cinsel içerikli konuşma ihtimallerine karşın 18 yaş altındakilerin bulunması Kesinlikle YASAK dır…

2- Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.

3- küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.

4- Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

5- bizimortam Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.

6- bizimortam Sohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafirler siteden uzaklaştırılır.

7- Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

8- bizimortam Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

9- Sadece Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesgul değildir.

10- bizimortam Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.

11- bizimortam uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

12- bizimortam Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.

13- bizimortam Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel founderi vardır, bu founderi dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman founderinize uyum sağlayınız.

14- bizimortam Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.

15- bizimortam sohbet odalarinda Oto mesaj içerikli programlar kullanmak, Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız, Yasaktır.

16- Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

17- bizimortam Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

18- bizimortam Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

19- bizimortam Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

20- ALTIN KURALLAR

www.bizimortam.net Burada Ana Bacı SOHBET’i yapma.
www.bizimortam.net Burada IRKÇILIK SOHBET’i yapma.
www.bizimortam.net Burada REKLAM FILAN SOHBET’i yapma.
www.bizimortam.net Burada KÜFÜR MUFUR SOHBET’i yapma.
www.bizimortam.net Burada Siyaset SOHBET’i yapma.
www.bizimortam.net Burada Politika SOHBET’i yapma.
www.bizimortam.net Burada Para – Pul SOHBET’i yapma.

www.bizimortam.net [Sadece SOHBET YAP] Başka Bir şey yapma

Dikkat: Sohbet’e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. “Ceza” uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.